Ta strona korzysta z plików cookie, więcej
Nie masz czasu wybrać się do klubu fitness? Zapraszam do ćwiczenia ze mną. Na blogu znajdziesz wiele ciekawych propozycji ćwiczeń które możesz wykonać w domu. Nowe miejsce na mapie Poznania - Klub dla kobiet w ciąży i mam - Ciężarówka Zajęcia dla osób w każdym wielu i kondycji fizycznej. Znajdziesz u nas zarówno ostry wycisk jak i zajęcia Pilates pozwalające zadbać o kondycję a jednocześnie są bezpieczne dla kręgosłupa i stawów. Aktywna mama to zajęcia poświęcone młodym mamą które pragną wrócić do formy sprzed ciąży a nie mają z kim zostawić dzieci. Sezon 2015/2016

Zapraszam na zajęcia w Szkole Dąbrówka na ul Malinowej.
Działamy, ćwiczymy i świetnie się bawimy!
Klub Ciężarówka Poznań Klub Ciężarówka Poznań

Ćwiczenia w ciaży Klub Ciężarówka PoznańNowe miejsce na mapie Poznania. Klub dla kobiet w ciąży Ciężarówka przy Szkole Rodzenia SPS Feniks przy ul. Małe Garbary 2 w Poznaniu.

Idealne miejsce dla kobiet w ciąży ale i mam z dziećmi. Łatwy dojazd komunikacją miejsca, własny parking dla zmotoryzowanych mam. Mała kameralna sala z lustrami i przyjazne przestrzenie do ćwiczeń. Latem możliwość ćwiczenia na dworze w zacienionym ogrodzie.

Bliskość Satrego Rynku oraz Parku Cytadela umożliwia spacery po spotkaniach na sali:)

Zapraszamy na zajęcia Zumba w ciąży, Ćwiczenia w ciąży, Joga w ciąży oraz zajęcia Aktywna mama przeznaczonych dla mam z dziećmi.

Nie macie czasu przyjść na zajęcia? Ćwićzcie ze mną w domu Mamfit.

GRAFIK

Odwiedź nas na facebooku
 
fabryka siy
fit flex
FkexiPass Sodexo
Jestemfit
permo